Ledning

Anders Hjärner Anders Hjärner
VD
Tel: 0451-451 41, Mob: 0708 16 15 90
anders.hjarner@finjagarden.se
 Liselott Eliasson Liselott Eliasson
Verksamhetschef
Tel: 0451-451 42
liselott.eliasson@finjagarden.se
Sophie Liljedahl Ph. D. Sophie Liljedahl
Klinisk forskning & behandlingsutvecklare
sophie.liljedahl@finjagarden.se
6_thomas_j Thomas Jalkling
Sjuksköterska, MAS
Tel: 070-816 79 58
thomas.jalkling@finjagarden.se
caroline_a Caroline Ahlfeldt
Terapeut DBT, KBT, PE & CBT-E
Tel: 0451-451 46
caroline.ahlfeldt@finjagarden.se
6_ewa_brodin_h Ewa Brodin-Hollander
Enhetschef, SSK, DBT, KBT & PE
Tel: 0451-451 45
ewa.brodinhollander@finjagarden.se
6_francisca_h Francisca Hollander
Enhetschef, Föreståndare, Terapeut DBT, KBT & PE
Tel: 0451-451 46
francisca.hollander@finjagarden.se
anonymus Patrik Hjelm
Enhetschef, Terapeut DBT & PE
Mob: 070-880 01 83
patrik.hjelm@finjagarden.se

 

Uppdaterad: 10 maj, 2017

Copyright © 2017 - Finjagården. Människor som går att identifiera är antingen personal eller fotomodeller. Producerad av Mvision.