Behandlingsteam

Team loftet

6_francisca_h Francisca Hollander
Enhetschef, Föreståndare, Terapeut DBT, KBT & PE
Tel: 0451-451 46
francisca.hollander@finjagarden.se
caroline_a Caroline Ahlfeldt
Terapeut DBT, KBT, PE & CBT-E
Tel: 0451-451 46
caroline.ahlfeldt@finjagarden.se
Johan Agebjörn
PTP-Psykolog & DBT
Tel: 0451-451 46
johan.agebjorn@finjagarden.se
Maria Alfredsson
Terapeut DBT, KBT & PE
Tel: 0451-451 46
maria.alfredsson@finjagarden.se
6_frida_a Frida Andersson
Behandlingspedagog & PE
Tel: 0451-451 46
loftet@finjagarden.se
Minna Oddson
Beteendevetare & PE
Tel: 0451-451 46
loftet@finjagarden.se
Pernilla Lack-Törnqvist
Undersköterska
Tel: 0451-451 46
loftet@finjagarden.se
Maria Hörberg
Undersköterska
Tel: 0451-451 46
loftet@finjagarden.se
Zen Al-Hammadi
Skötare
Tel: 0451-451 46
loftet@finjagarden.se
6_birgitta_l Birgitta Lindahl
Skötare
Tel: 0451-451 46
loftet@finjagarden.se

Team parken

6_ewa_brodin_h Ewa Brodin-Hollander
Enhetschef, SSK, Terapeut DBT, KBT & PE
Tel: 0451-451 45
ewa.brodinhollander@finjagarden.se
6_therese_a Therese Ahlfeldt
Terapeut DBT, PE & CBT-E
Tel: 0451-451 45
therese.ahlfeldt@finjagarden.se
6_carina_friman_a Carina Friman-Ask
Terapeut DBT & PE
Tel: 0451-451 45
carina.frimanask@finjagarden.se
6_sara_e Sara Erlandsson
Behandlingsassistent & PE
Tel: 0451-451 45
parken@finjagarden.se
6_marianne_n Marianne Nielsen
Skötare
Tel: 0451-451 45
parken@finjagarden.se
6_lena_h Lena Holmgren
Skötare
Tel: 0451-451 45
parken@finjagarden.se
Marie Pettersson
Socialpedagog & PE
Tel: 0451-451 45
parken@finjagarden.se
6_robert _b Robert Bergerfjäll
Skötare
Tel: 0451-451 45
parken@finjagarden.se

Team villan

Patrik Hjelm
Enhetschef, Terapeut DBT
Tel: 070-880 01 83
patrik.hjelm@finjagarden.se
Helene Helgesson
Socionom, Terapeut DBT, KBT, PE & CBT-E
Tel: 0451-451 47
helene.helgesson@finjagarden.se
6_niklas_l Niklas Liljedahl
Leg. Psykolog, Terapeut DBT, KBT & PE
Tel: 0451-451 47
niklas.liljedahl@finjagarden.se
anonymus Charlotte Persson
Socialpedagog
Tel: 0451-451 47
villan@finjagarden.se
Daniel Svensson
Undersköterska
Tel: 0451-451 47
villan@finjagarden.se
Jessica Hörnebrandt
Beteendevetare
Tel: 0451-451 47
villan@finjagarden.se
Hanna Pletikos
Beteendevetare
Tel: 0451-451 47
villan@finjagarden.se
6_anette_o Anette Olsson
Skötare
Tel: 0451-451 47
villan@finjagarden.se

Sjukvård & Läkemedel

Thomas Jalkling Thomas Jalkling
Sjuksköterska, MAS
Tel: 070-816 79 58
thomas.jalkling@finjagarden.se
Fabian Larrosa Pardo
Läkare, CBT-E
Per Ekdahl
Psykiatriker

Aktiveringen

 

Pia Törnqvist
Undersköterska
Tel: 070-616 15 41
aktiveringen@finjagarden.se
6_niklas_h Niklas Hjärner
Fritidsledare
Tel: 070-616 15 41
aktiveringen@finjagarden.se
Martin Eliasson
Personlig Tränare
Tel: 070-616 15 41
aktiveringen@finjagarden.se

Administration

6_christina.oe Christina Östlund
Administratör
Tel: 0451-451 43
christina.ostlund@finjagarden.se
Sofia Hjärner
Administratör
Tel: 0451-451 40
adm@finjagarden.se

Köket

6_yvonne_r Yvonne Rosberg
Kokerska
Tel: 0451-451 48
yvonne.rosberg@finjagarden.se
6_lise_j Lise Johansson
Kokerska
Tel: 0451-451 48
koket@finjagarden.se
Maria Bergenholtz
Kokerska
Tel: 0451-451 48
koket@finjagarden.se
Sarah Camrian
Kokerska
Tel: 0451-451 48
koket@finjagarden.se

Husservice

6_mats_a Mats Andersson
Vaktmästare
Tel: 070-856 97 59
vaktmastare@finjagarden.se
6_maria_j Maria Jönsson
Lokalvårdare
Tel: 072-187 49 91
stad@finjagarden.se

 

Uppdaterad: 10 maj, 2017

Copyright © 2017 - Finjagården. Människor som går att identifiera är antingen personal eller fotomodeller. Producerad av Mvision.